Dnes je: 

Inoutic / Thyssen Polymer - Deceuninck

Na této stránce je možné se dozvědět bližší informace o německé společnosti Inoutic a Deceuninck.

Informace o společnosti Inoutic:

Logo Inoutic

Společnost Thyssen Polymer se v roce 2006 přejmenovává na Inoutic. V nové značce se spojují tradiční inženýrské schopnosti s novými možnostmi.

Inoutic pokrývá celý řetězec přidané hodnoty pro systémy plastových oken. Od návrhu přes vývoj k vytlačování profilů a opracování.

Okenní profilové systémy Inoutic patří k těm nejlepším na světě!

Inoutic / German Profiles Ingeneering Creativity

Jsme Inouti:
Potenciál naší budoucnosti spočívá jednotlivě v každém z nás. Jeden člověk dokáže mnoho, nemůže však dosáhnout na vše. Pochopili jsme, že něco nového a velkého můžeme dokázat pouze jako tým – napříč všemi oblastmi! Pokud chceme využít náš potenciál, měli bychom pracovat napříč různými oblastmi. Pouze pokud se budeme uvnitř dále rozvíjet, můžeme být dobří směrem navenek, a proto jsme Inouti.
Inoutic / Thyssen Polymer GmbH

Inoutic / German Profiles Ingeneering Creativity

Dne 1. července 2007 je společnost oficiálně přejmenována na Inoutic / Deceuninck GmbH.

Stránky německé společnosti Inoutic:
www.inoutic.com

Informace o společnosti Deceuninck:

Logo Deceunick

Deceuninck je integrovaný koncern světového formátu, který se specializuje na kompaundaci, výrobu forem, projektování, vývoje, extruzi, zušlechťování, renovaci a vstřikové lití systémů plastových oken, okenních profilů a těsnění pro stavební průmysl.

Akvizicí německé společnosti Thyssen Polymer (nyní Inoutic / Deceuninck) v roce 2003 získala společnost Deceuninck světové prvenství ve svém oboru. V roce 2004 dosáhly firmy společně produkce 330.000 km vytlačovaných profilů a obratu 582,1 milionů euro.

Koncern vyvíjí prodejní činnosti ve více než 75 zemích, má 31 filiálek (výroba a/nebo prodej) a 3000 pracovníků na celém světě, mezi nimi 670 v Hooglede-Gits. Deceuninck docílil v roce 2005 konsolidovaný obrat ve výši 644 miliónů eur.

Cílem Deceuninck Group je jednat jako globálně integrovaná společnost, nabízet široký sortiment lisovaných okenních a dveřních systémů a stavebních profilů z PVC, inovovat výrobky a prostřednictvím technologie Cyclefoam rozvinout recyklaci PVC. Strategickým cílem do budoucna je zavedení řady produktů z kompozitních materiálů na bázi dřeva na trh ve Spojených státech a v Evropě.

Stránky německé společnosti Deceuninck:
www.deceuninck.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

www.fdm.cz
info@fdm.cz