Dnes je: 

5-ti komorový okenní systém MD Prestige

... systém s dorazovým nebo středovým těsněním

Profil MD Prestige

Inoutic/Thyssen - Deceuninck, profily pro plastová okna jsou prověřeny dlouholetou praxí a nabízí nejvyšší kvalitu pro bydlení.

Inoutic/Thyssen - Deceuninck, profily pro plastová okna jsou zhotoveny ze stabilizovaného, tvrdého PVC. Přednosti tohoto materiálu zaručují, že okna a dveře mají dlouhou životnost při stálé kvalitě. Hladký povrch nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům.

Inoutic/Thyssen - Deceuninck, profily pro plastová okna jsou energeticky úsporné. Okna a dveře z profilů Thyssen Polymer zvyšují bytový komfort a současně pomáhají šetřit energii na vytápění. Proto jsou šetrná vůči uživateli i životnímu prostředí.

Profilový systém Prestige uspokojí i nejnáročnější zákazníky, protože nabízí možnost vyrábět různé typy oken: např. okna otvíravá, sklopná, nebo v provedení otvíravá a sklopná; dveře; pevná zasklení; kombinace okenních prvků; zvláštní konstrukce různých druhů a velikostí.

Detail a popis jednotlivých komor profilu:
Detailní popis profilu jednotlivých komor

Požadavky na jakost:
Známky jakosti

Tepelná izolace / Zvuková izolace:
Profilový systém Prestige splňuje požadavky normy ČSN 73 0540-2 Tepelná ochrana budov a požadavky na vynikající zvukovou izolaci.

Tepelná izolace MD Prestige Tepelná izolace:
Uf = 1,1 W/m²K
Uf = 0,9 W/m²K se speciální izolací Thyssen Polymer
Zvuková izolace MD Prestige Zvuková izolace:
třída vzduchové neprůzvučnosti až do 49 dB podle typu zabudovaného skla

Valid XHTML 1.0 Transitional

www.fdm.cz
info@fdm.cz