Dnes je: 

Služby firmy pro zákazníky:

Pro naše zákazníky firma nabízí:

Zaměření:
Vaše původní okna, otvory budou zaměřeny naší firmou na místě. Výsledné rozměry jsou použity pro cenovou nabídku a poté případně pro výrobu. Je také možné nám zaslat Vaše naměřené rozměry na emailovou adresu, faxové číslo popřípadě zavolat.

Cenová nabídka:
Podle naměřených rozměrů naší firmou nebo od Vás zaslaných, Vám bude vypracována cenová nabídka, která bude obsahovat všechny práce a příslušenství, které budete požadovat nacenit.

Doprava:
Nová okna, dveře a případně objednané příslušenství Vám dopravíme na místo vykonání díla.

Demontáž:
Demontáží se rozumí vybourání starých oken a dveří, venkovních parapetních plechů a vnitřních parapetních desek, starých venkovních rolet (v případě požadavku) a upravení otvorů pro usazení nových oken nebo dveří.

Montáž:
Montáží se rozumí osazení nových oken nebo dveří do připravených otvorů a uchycení kovovými hmoždinkami, turbošrouby, případně ocelovými kotvami a zapěnování rámu polyurethanovou pěnou.

Montáž venkovních parapetů:
Venkovní parapety se osazují do drážky v rámu nového okna. Před osazením se parapety podpěňují polyurethanovou pěnou (přilepují) a přišroubují se šroubky k rámu okna, které se poté zakrytkují kloboučky. Boky parapetů jsou opatřeny plastovými nebo hliníkovými boky.

Montáž vnitřních parapetů:
Vnitřní parapety se po vyrovnání plochy přilepují na polyurethanovou pěnu. Boční stěny parapetů se zažehlují zažehlovacími páskami. U plastových parapetů jsou plastové boky.

Montáž venkovních rolet:
Venkovní rolety je možné dodat a namontovat současně s oknem (nadokenní rolety) - doporučujeme, ideální při výměně oken typu špaletové, kastl rolet není při pohledu zvenku vidět. Pokud se požaduje rolety namontovat dodatečně na okno, dává se kastl z venkovní strany - při pohledu zevnitř je kastl vidět, snižuje světlost okna.

Montáž ostatního příslušenství:
Hliníkové žaluzie, látkové žaluzie, okenní sítě je možné dodat současně s oknem a namontovat, popřípadě jsou rozměry požadovaného příslušenství změřeny na nově namontovaném okně a dány do výroby.

Zednické začištění:
V případě požadavku budou nová okna a dveře zednicky začištěny. Cena se různí podle obtížnosti, zda bylo původní okno jednoduché nebo špaletové, zdvojené atd.

Odvoz starých oken:
Vaše stará okna, dveře, rámy za poplatek odvezeme a zlikvidujeme. Sklo je dáváno k recyklaci.

Valid XHTML 1.0 Transitional

www.fdm.cz
info@fdm.cz